Термальні басейни

Тільки на курорті Шаян відпочиваючі мають можливість отримати унікальне оздоровлення з поєднанням лікування Шаянськими мінеральними водами та лікування мінеральними термальними водами у с. Велятино, що знаходиться на відстані 9 км. від с. Шаян.
Для комфорту гостей готелю Едельвейс до термальних басейнів у с. Велятино організовується трансфер декілька разів в день. Графік виїзду трансферу можна уточнити у адміністратора.
На території ТК «Теплі води» функціонує 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, а також 6 термальних ванн з різним мінеральним складом.
Мінералізація термальних вод у Велятино складає близько 100 грам на літр, що немає аналогів в Україні. Для порівняння: мінералізація морської води всього 3 грами на літр води. Термальні води добуваються з глибини понад 1000 м. і мають температуру понад 36°C цілий рік, що уможливлює лікування навіть в холодну пору року.
На території комплексу гостям пропонуються також термальні ванни з мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою з підвищеним вмістом йоду, а також відкриті басейни з прісною водою.
Показання для застосування термальних ванн:

  • Захворювання опорно – рухового апарату;
  • Захворювання серцево – судинної системи;
  • Захворювання нервової системи;
  • Захворювання органів дихання;
  • Гінекологічні захворювання.

Детальна інформація про ціни ТК «Теплі води Велятино» тут.