Мінеральна вода

Для комфортного відпочинку гостей в готелі Едельвейс існує послуга довозу мінеральної води «Шаянська-242» в готель Едельвейс. Відпочиваючі можуть споживати мінеральну воду в готелі Едельвейс без додаткової плати.
Мінеральні води «Шаянська-4» та «Шаянська-242» можна також споживати у бюветі курорту за додаткову плату.
Унікальні лікувальні властивості Шаянських мінеральних вод славилися ще з часів Австро-Угорщини. Воду постачали магнатам Парижа, Будапешта, Відня, Праги; пізніше вони користувалися великим попитом серед керівного складу колишнього СРСР.
Зараз всі відпочиваючі можуть скористатися перевагами лікування мінеральними водами курорту Шаян, що є первинно чистими, адже вулканічні породи місцевих гір виступають ідеальним фільтром для води.

Особливості складу мінеральних вод “Шаянська”

Шаянські мінеральні води – це природні крем’янисті води, в яких метакремнієва кислота присутня в молукулярной, іонної і колоїдної формі, що відіграє особливу роль в їх лікувальні властивості. Отже, особливістю хімічного складу вуглекислих маломінералізірованних кременистих гоброкабронатних натрієвих мінеральних вод «Шаянська – 242″ і “Шаянська-4″ є поєднання гідрокарбонатів і кремнієвої кислоти. За складом гідрокарбонатів «Шаянська-242” наближається до мінеральної води “Боржомі” (свердловина №4, Грузія) і “Viсhy Celestins” (Франція); і завдяки наявності також метакремнієвої кислоти належить до групи мінеральних вод відомого курорту Діліжан у Вірменії.

“Шаянська-4” ближче до інших гідрокарбонатних Карпатським водам – ​​Свалявської групи і “Боржомі”, а завдяки наявності сульфатів і кремнієвої кислоти прирівнюється до прославлених Карловарський водам. До складу обох видів “Шаянської” входять також біологічно активні концентрації кальцію (25% добової норми), магнію, заліза, літію та інших необхідних людському організму речовин.

Показання

Завдяки поєднанню помірного ощелачивающего, холеретического, діуретичної та детоксикаційної дії, мінеральні води “Шаянські” призначають при всіх захворюваннях шлунка (особливо з підвищеним рівнем кислотності); супутнім рефлекс-езофагіту, застійних явищ у вигляді холе- і панкреатоза; при при хронічних гепатитах; після перенесеного вірусного гепатиту і операціях на жовчовивідних шляхах; хронічних панкреатитах; при цукровому діабеті та інших порушеннях обміну речовин; різних ендогенних і екзогенних хронічних інтоксикаціях, в тому числі важкими металами; при алергіях; при лікуванні захворювань мочевоводящіх шляхів; при залізодефіцитних станах.