Барбекю

Готель «Едельвейс», що знаходиться в курортному селі Шаян Закарпатської області – невеликий сімейний готель, де Ви зможете відчути атмосферу сімейного затишку, тишину та відсутність метушні. Однак, урізноманітнити Ваш відпочинок у готелі «Едельвейс» Шаян можна, влаштувавши вечерю-барбекю на природі, коло потічка.
Ви можете безкоштовно скористатися нашим обладнанням: мангалом, комплектом шампурів, решіткою для запікання риби або стейків та, разом з друзями і дітьми, приємно провести час.

До Ваших послуг також затишна бесідка, що достатньо відгороджує вас від посторонніх очей та створює атмосферу приватності, де Ви зможете приємно посмакувати власно приготованою вечерею.

З бесідки Ви можете легко спостерігати за тим, як граються ваші діти на дитячому майданчику, що розташований поруч.

Для Вашої барбекю-вечері Ви також можете дозамовити собі спеціальні страви для маленьких діток, салати чи гарніри, які важко приготувати самостійно, у кафе готелю «Едельвейс» Шаян, персонал якого люб’язно винесе їх Вам у бесідку.

Для того, щоб замовити бесідку та обладнання для барбекю, потрібно звернутися до адміністратора на рецепцію готелю «Едельвейс» і повідомити про час, на який Ви бажаєте замовити цю послугу.